Aydın Sosyal Bilimler Lisesi, Kutlu Doğum Yarışmasında Birinci Oldu

Aydın’da Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Ortaöğretim Kurumlar Arası Bilgi Yarışması finalinin galibi Aydın Sosyal Bilimler Lisesi oldu.Aydın Kültür Merkezi Hidayet Sayın Salonunda yapılan Ortaöğretim Kurumlar Arası...

Aydın Sosyal Bilimler Lisesi, Kutlu Doğum Yarışmasında Birinci Oldu
banner230
Aydın’da Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Ortaöğretim Kurumlar Arası Bilgi Yarışması finalinin galibi Aydın Sosyal Bilimler Lisesi oldu.
Aydın Kültür Merkezi Hidayet Sayın Salonunda yapılan Ortaöğretim Kurumlar Arası Bilgi Yarışması finalinde Adnan Menderes Anadolu Lisesi, Anadolu İmam-Hatip Lisesi ve Aydın Sosyal Bilimler Lisesi yarıştı. Seyircilerin sürekli olarak tezahüratlarıyla yarışmacıları destekledikleri ve coşkulu bir ortamda geçen yarışmanın büyük bir bölümünü önde götüren Aydın Sosyal Bilimler Lisesi, yarışmanın sonunda Anadolu İmam-Hatip Lisesi ile aynı puanda kaldı. Bunun üzerine yedek sorulara geçilen yarışmada Aydın Sosyal Bilimler Lisesi adına yarışan öğrenciler Rabia Onaylı, Sümeyye Kaplan ve Eda Özdemir, birinci yedek soruyu doğru olarak cevapladı ve Anadolu İmam-Hatip Lisesinin bu soruya yanlış cevap vermesi sonucu yarışmanın galibi oldu.
Yarışmaya katılan öğrencileri, öğrencileri hazırlayan öğretmenlerini, okul idarecilerini ve öğrencilerin üzerinde emeği olan herkesi tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Pervin Töre, yarışmaya katılan öğrencilere hediyelerini takdim etti ve toplu fotoğraf çektirildi.
YORUM EKLE