ASKİ, Didim’de 3 Koldan Çalışmalarını Sürdürüyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü (ASKİ) Didim’in değişik yerlerinde kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Aydın Büyükşehir Belediyesine bağlı ASKİ Genel...

Aydın 14.04.2015, 11:53
ASKİ, Didim’de 3 Koldan Çalışmalarını Sürdürüyor
banner230
Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü (ASKİ) Didim’in değişik yerlerinde kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Aydın Büyükşehir Belediyesine bağlı ASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri Didim’in değişik yerlerinde çalışmalarını sürdürüyor. ASKİ Ekipleri Cumhuriyet Caddesi ile İnönü Bulvarı üzerinde yağmur suyu ve kanalizasyon çalışmalarını sürdürürken, 13 Nisan itibariyle de Adnan Menderes Bulvarı (liman yolu) üzerinden altyapı çalışmalarına başladı.
İnönü Bulvarı üzerinden 574 metre yol üzerinden altyapı çalışmaları tüm hızıyla sürerken, çalışmalar dolayısıyla bazı yollar geçici olarak trafiğe kapatıldı.
Cumhuriyet Caddesi üzerinden devam eden ve zaman zaman hava muhalefeti dolayısıyla ertelenen çalışmalarda ASKİ ekiplerince sürdürülürken, ASKİ şimdi de Adnan Menderes Bulvarında çalışmalara başladı. Abalı kavşağında başlayan çalışmalar bulvarın sona erdiği 3. Koy’a kadar sürdürülecek. Yaklaşık 9km’lik yolun altyapısı tamamlandığında Mayıs ayında yola sıcak asfalt döküleceği öğrenildi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
21°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 20 Ekim 2019
İmsak 05:27
Güneş 06:49
Öğle 12:31
İkindi 15:34
Akşam 18:03
Yatsı 19:20

Gelişmelerden Haberdar Olun

@