Anneler Günü’nde Şehit Ailelerine Vefa

Aydın Valisi Erol Ayyıldız’ın eşi Uz. Dr. Dilek Didem Ayyıldız, Anneler Günü öncesinde şehit anneleriyle bir araya geldi.Anneler Günü nedeniyle Vali Erol Ayyıldız’ın eşi Uzm. Dr. Dilek Didem Ayyıldız öncülüğünde Aile ve Sosyal...

Anneler Günü’nde Şehit Ailelerine Vefa
banner230
Aydın Valisi Erol Ayyıldız’ın eşi Uz. Dr. Dilek Didem Ayyıldız, Anneler Günü öncesinde şehit anneleriyle bir araya geldi.
Anneler Günü nedeniyle Vali Erol Ayyıldız’ın eşi Uzm. Dr. Dilek Didem Ayyıldız öncülüğünde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından şehit ailelerine sabah kahvaltısı verildi. Etkinliğe Bayan Ayyıldız’ın yanı sıra ADÜ Rektörü Cavit Bircan’ın eşi Hatice Bircan, Vali Yardımcısı Alper Faruk Güngör’ün eşi Betül Güngör, Jandarma Böl. Kom. Kurmay Başkanı Jandarma Kurmay Albay Cahit Hakan Öztürk’ün eşi Selda Öztürk, İl Jandarma Komutanı Emre Furat’ın eşi Seher Furat, İl Emniyet Müdürü Adnan Taşdan’ın eşi Gamze Taşdan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekeriya Ertaş, Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Ece ve Şehit Aileleri katıldı.
Misafirlerle tek tek ilgilenen Bayan Ayyıldız, şehit ailelerinin Anneler Günü’nü kutladı ve her zaman şehit ailelerinin hizmetinde olduklarını ifade etti.
YORUM EKLE