ADÜ Didim MYO Öğrencilerinden Örnek Davranış

Adnan Menderes Üniversitesi Didim Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Gençlik platformu Didim ve Yöresi Engelliler Derneğine ziyarette bulundu.Ziyarette Üniversiteli gençleri Didim ve Yöresi Engelliler Derneği Başkanı Bedri Altıntaş ve dernek yönetimi...

ADÜ Didim MYO Öğrencilerinden Örnek Davranış
banner230
Adnan Menderes Üniversitesi Didim Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Gençlik platformu Didim ve Yöresi Engelliler Derneğine ziyarette bulundu.
Ziyarette Üniversiteli gençleri Didim ve Yöresi Engelliler Derneği Başkanı Bedri Altıntaş ve dernek yönetimi karşıladı. Ziyarette Didim’de gençlere ve öğrencilere farkındalık yaratmak için Engellikler Derneğiyle birlikte engellilere yönelik ortak çalışmalar yapmak istediklerini ve üniversite gençleri olarak öncülüğü başlatıp diğer gençlerinde devamını getirmesi yönünde adım atmak istediklerini beyan ettiler.
Ziyarette ayrıca Üniversiteli öğrenciler arkadaşları arasında toplamış oldukları 625 TL’yi derneğe bağışlarken, Engelliler Derneği yönetimi de destekleri ve duyarlılıklarından ötürü üniversiteli öğrencilere teşekkür etti.
YORUM EKLE