30 Yıldır Kalpleri Birdi, Şimdi Hem Kalpleri Hem De Böbrekleri Bir

Aydın Efeler’de yaşayan Halil İbrahim-Ayla Horzum Çifti’nin 30 yıldır kalpleri birdi şimdi hem kalpleri hem de böbrekleri bir oldu. Ayla Horzum, 30 yıl önce kalbini verdiği eşi ile daha mutlu bir hayat için şimdi de böbreğini verdi. İzmir’de...

30 Yıldır Kalpleri Birdi, Şimdi Hem Kalpleri Hem De Böbrekleri Bir
banner230
Aydın Efeler’de yaşayan Halil İbrahim-Ayla Horzum Çifti’nin 30 yıldır kalpleri birdi şimdi hem kalpleri hem de böbrekleri bir oldu. Ayla Horzum, 30 yıl önce kalbini verdiği eşi ile daha mutlu bir hayat için şimdi de böbreğini verdi. İzmir’de özel bir hastanede gerçekleştirilen operasyonun başarılı geçtiği öğrenildi.
Aydın’da Toptan Gıdacılar Çarşısı’nda faaliyet gösteren bir firmanın ortağı olarak çalışan 3 çocuk 3 torun sahibi Halil İbrahim Horzum, geçen yıl bir rahatsızlığından dolayı hastaneye gidince rahatsızlığının böbreklerinden olduğunu ve nakil yapılması gerektiğini öğrendi. Eşinin rahatsızlığını öğrenince adeta yıkılan Ayla Horzum, büyük bir vefa örneği sergileyerek 30 yıl önce kalbini verdiği eşine bu defa böbreğini vermek istedi. İzmir’de yapılan tetkikler sonucu eşlerin böbrekleri de uyunca dün yapılan başarılı bir operasyona böbrek nakli gerçekleştirildi.
Şu anda hastanede tedavileri devam eden ve çevrelerinde çok sevilen Horzum çifti için herkes duada bulunuyor.
YORUM EKLE