Çıldır İmam Hatip Ortaokulundan Kutlu Doğum Programı

Çıldır İmam Hatip Ortaokulu Kutlu Doğum haftası münasebetiyle program düzenledi.Çıldır Lisesi konferans salonunda düzenlenen programa Çıldır Kaymakamı Alparslan Kılıç, kurum amirleri,siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler...

Çıldır İmam Hatip Ortaokulundan Kutlu Doğum Programı
banner230
Çıldır İmam Hatip Ortaokulu Kutlu Doğum haftası münasebetiyle program düzenledi.
Çıldır Lisesi konferans salonunda düzenlenen programa Çıldır Kaymakamı Alparslan Kılıç, kurum amirleri,siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve Çıldır halkı katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Çıldır İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin Kur’an-ı Kerim Tilaveti okunmasıyla program başladı. Programda Çıldır İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay kısa bir konuşma yaptı. Çıldır İmam Hatip Ortaokulu ve Çıldır Lisesi İmam Hatip Okulu öğrencilerin sunmuş oldukları tiyatro gösterileri, oyunlar, ilahi korosu ve okunan şiirler izleyicilerden büyük alkış aldı. Çıldır İmam Hatip öğrencileri ve öğretmenlerinin hazırlamış oldukları “fotoğrafların dilinden Hz. Muhammed’den resimler” slayt gösterisi yapıldı. Program “Seccaden kumlardı” oratoryosu ile sona erdi.
YORUM EKLE