ARÜ’de Kardeşine Destek Ol Kampanyası

Ardahan Üniversitesi Girişimcilik ve İnovasyon Topluluğu (ARÜGİT) öğrencileri, kardeş olarak belirledikleri okullara çeşitli yardımlar ulaştırdılar. Uzun süredir devam eden ‘Kardeşine Destek Ol’ kampanyasına öğrenciler, akademisyenler,...

ARÜ’de Kardeşine Destek Ol Kampanyası
banner230
Ardahan Üniversitesi Girişimcilik ve İnovasyon Topluluğu (ARÜGİT) öğrencileri, kardeş olarak belirledikleri okullara çeşitli yardımlar ulaştırdılar. Uzun süredir devam eden ‘Kardeşine Destek Ol’ kampanyasına öğrenciler, akademisyenler, çeşitli dernekler, vakıflar ve Türkiye geneli 20 şehirden kişi ve kurumlar yardımda bulunarak kampanyaya büyük ilgi gösterdi.
Âşık Şenlik, Verimli ve Esenyazı köylerinde bulunan ilk ve ortaokulları ziyaret eden ARÜGİT üyesi öğrenciler giysiler, oyuncaklar, kitap ve kırtasiye malzemeleri dağıtarak minik kardeşlerini sevindirdi.
ARÜ İİBF Dekan Yardımcısı ve ARÜGİT akademik danışmanı Yrd. Doç. Dr. İhsan Kurtbaş, miniklerle gönül bağı kurduklarını ve küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar yaşadıklarını ifade etti. Kendimizden fazla başkalarını düşündüğümüz ve başkalarının dertleriyle dertlendiğimiz kadar insanileşiriz diyen Yrd. Doç. Dr. Kurtbaş kulüp üyesi öğrencilere, projeye destek verenlere ve emeği geçenlere teşekkür etti.
YORUM EKLE