Ardahan Belediyesi Kardeş Şehir Etkinlikleri Devam Ediyor

Ardahan Belediyesi Kardeş Şehir Programları sosyal kültürel etkinliklerle devam ediyor.Daha önce Bursa Büyükşehir Belediyesi kardeş şehirler buluşması programına öğrencileri gönderen, Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Köksoy, Bu günde...

Ardahan 20.04.2015, 13:54
Ardahan Belediyesi Kardeş Şehir Etkinlikleri Devam Ediyor
banner230
Ardahan Belediyesi Kardeş Şehir Programları sosyal kültürel etkinliklerle devam ediyor.
Daha önce Bursa Büyükşehir Belediyesi kardeş şehirler buluşması programına öğrencileri gönderen, Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Köksoy, Bu günde Halit paşa ilköğretim okulu,4. Sınıfından 19. Öğrenci, 4.Öğretmen, 2.Belediye görevlisini İstanbul Beykoz Belediyesinin Düzenlemiş olduğu ’’23 Nisan Çocuk Bayramı" Uluslararası çocuk Festivali programı için İstanbul’a gönderdi. Belediye,Başkan Yardımcısı Levent Turan’ Özel Kalem Müdürü Önder Erdem Avşar, Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Erol Özer’in katıldığı programda. Pazar günü sabah saatlerinde, Belediyemizin önünden otobüsle, İstanbul’a hareket etti.
Belediye Başkanımız Faruk Köksoy, Kars’ta Programları olduğundan dolayı katılamadı. Başkan Köksoy, yaptığı açıklamada, Belediyelerin yol, asfalt, temizlik ve imar gibi konularda yaptığı çalışmaların yanında sosyal projeler geliştirerek o bölgede yaşayanların kültür ve sanat ile buluşmalarının da yolunu açtığını kaydeden Köksoy, Sosyal, Belediyeciliğin temel yaklaşımının “Önce İnsan” düşüncesi olduğuna da vurgu yaptı.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
21°
açık
Namaz Vakti 19 Ekim 2019
İmsak 05:26
Güneş 06:48
Öğle 12:31
İkindi 15:35
Akşam 18:05
Yatsı 19:21

Gelişmelerden Haberdar Olun

@