Yaşam Koçu Mengüç, Pozitif Düşünme Ve Stres Yönetimini Anlattı

Antalya Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulu Manavgat üyelerinin organizasyonu ile düzenlenen seminerde, Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Hakan Mengüç, pozitif düşünme ve stres yönetimini anlattı.Antalya’nın Manavgat ilçesinde...

Yaşam Koçu Mengüç, Pozitif Düşünme Ve Stres Yönetimini Anlattı
banner230
Antalya Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulu Manavgat üyelerinin organizasyonu ile düzenlenen seminerde, Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Hakan Mengüç, pozitif düşünme ve stres yönetimini anlattı.
Antalya’nın Manavgat ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası’nda (MATSO) düzenlenen seminerde Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Hakan Mengüç, pozitif düşünme, stres yönetimi, beden dili, hayal gücü konularında bilgiler verdi. Hakan Mengüç, ney dinletisi de sunduğu seminer, yoğun ilgi gördü.
Açılış konuşmasını MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş’ın yaptığı seminere katkı sağlamak amacıyla katılan Türk Hava Yolları (THY) Bölge Müdürü Ömer Durna da kişisel iletişim ve motivasyonla ilgili bilgiler verdi.
Seminer sonunda MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş tarafından, Kadın ve Genç Girişimciler İcra Kurulu üyeleri, Hakan Mengüç ve Ömer Durna’ya MATSO plaketi ile Manavgat’ın yöresel ürünlerin oluşan hediye paketi takdim etti.
YORUM EKLE