Vali Türker, Turizm Haftası Nedeniyle Gelen Heyeti Kabul Etti

Antalya Valisi Muammer Türker, Turizm Haftası nedeniyle İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, turizmciler ve turizm konulu yarışmada dereceye giren öğrencileri makamında kabul etti.Turizmcilerle makamda bir araya gelerek 2014 yılını değerlendiren...

Vali Türker, Turizm Haftası Nedeniyle Gelen Heyeti Kabul Etti
banner230
Antalya Valisi Muammer Türker, Turizm Haftası nedeniyle İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, turizmciler ve turizm konulu yarışmada dereceye giren öğrencileri makamında kabul etti.
Turizmcilerle makamda bir araya gelerek 2014 yılını değerlendiren Vali Türker, 2015 yılı turizm sezonu hazırlıkları hakkında bilgi alarak fikir alışverişinde bulundu.
Vali Muammer Türker, daha sonra ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri arasında turizm konulu resim, şiir ve kompozisyon dallarında düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencileri, öğretmenleri ve aileleri ile kabul etti. Öğrencileri tebrik eden Vali Türker, tablet hediye ederek başarılarının devam etmesi dileğinde bulundu.
Günümüzde çocukların teknoloji ve sosyal medyanın esiri olma durumuna düştüğüne ve eğitimin sadece okulda verilmediğine işaret eden Vali Türker, kültür, sanat ve spor faaliyetlerinin önemine değindi.
YORUM EKLE