Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası Sona Erdi

Kumluca Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası" sona erdi.“SATRANÇ TURNUVASINDA BİRİNCİLER ÖDÜLLERİNİ ALDI”Kumluca Günay Sahil Tesisleri’nde dün başlayan...

Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası Sona Erdi
banner230
Kumluca Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası" sona erdi.
“SATRANÇ TURNUVASINDA BİRİNCİLER ÖDÜLLERİNİ ALDI”
Kumluca Günay Sahil Tesisleri’nde dün başlayan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası düzenlenen ödül töreni ile son buldu. Turnuvaya, Kumluca’nın yanı sıra Finike, Demre, Kaş, Elmalı ve Kemer ilçelerinden 221 sporcu katıldı. Günay Sahil Tesisleri’nde düzenlenen ödül törenine Kumluca Kaymakamı Canan Hançer Baştürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erol Koca ve öğrenci velileri katıldı. Dereceye giren öğrencilere Kaymakam Canan Hançer Baştürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin madalyalarını taktı. Yarışmalar sonucunda7-8 Yaş Kızlar kategorisinde, Fatma Naz Özbey, 7-8 Yaş Erkekler kategorisinde Ilgar Çağatay Güzel, 9-10 Yaş Kızlar kategorisinde Arife Özarslan, 9-10 Yaş Erkekler kategorisinde Ahmet Han Biçer, 11-12 Yaş Kızlar kategorisinde Burcu Eşmek, 11-12 Yaş Erkekler kategorisinde Mehmet Ali Er, 13-14 Yaş Kızlar kategorisinde Neslihan Oğzalp, 13-14 Yaş Erkekler kategorisinde Uğurcan Tay birinci oldu.
YORUM EKLE