Muratpaşa’dan Kan Bağışı

Muratpaşa Belediyesi Ve Türk Kızılayı'nın Ortaklaşa Düzenlediği Kan Bağışında Belediye Çalişanlari Ve Belediyeye Gelenler 30 Ünite Kan Verdi.

Antalya 05.08.2015, 09:30
Muratpaşa’dan Kan Bağışı
banner230
Muratpaşa Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, Türk Kızılayı Antalya Şube Müdürlüğü Bölge Kan Merkezi ile birlikte kan bağışı için kampanya yürütüyor. ‘Küçük bahaneler, büyük iyiliklere engel olmasın. Türk Kızılay’ına kan bağışı yapın üç kişiye umut olun hayat kurtarın’ sloganı ile yürütülen kampanya kapsamında Muratpaşa Belediyesi hizmet binasında etkinlik düzenlendi. Muratpaşa Belediye personeli ve belediyeye gelen vatandaşların katıldığı kampanyada 30 ünite kan bağışı kabul edildi.
KAMPANYA SÜRECEK
Kentin kan ihtiyacını dikkate alarak Türk Kızılayı ile işbirliğine giden Muratpaşa Belediyesi hizmet binasının ardından personel sayısının fazla olduğu dış birimlerinde de kan bağışı kampanyasını sürdürecek. Bu kapsamda, Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri, Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü’nde de kan bağışı kabul edilecek. Muratpaşa Belediye Başkan Vekili İbrahim Cephaneci, kan bağışının, insan yaşamı için önemine dikkat çekti. Cephaneci, herkesi kan bağışı yapmaya davet etti.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@