Korkuteli Nene Hatun’da “Yarın Sizdeyiz” Projesi Devam Ediyor

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, okul ve aile işbirliğini güçlendirmek için başlatılan "Yarın Sizdeyiz" projesi, Nene Hatun Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nde devam ediyor.Nene Hatun Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nde...

Korkuteli Nene Hatun’da “Yarın Sizdeyiz” Projesi Devam Ediyor
banner230
Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, okul ve aile işbirliğini güçlendirmek için başlatılan "Yarın Sizdeyiz" projesi, Nene Hatun Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nde devam ediyor.
Nene Hatun Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen proje kapsamında okul yönetimi, 10’uncu sınıf öğrencisi Sevim Türkmen ve 12’nci sınıf öğrencisi Beyza Yıldız’ın evlerini ziyaret ederek, velilerle sohbet etti. Öğretmenler Hatice Canavar, Edanur Taş ve Cazibe Bayar Doğan, velilere proje ile ilgili bilgiler verdi.
Ailelerin ziyaretleri olumlu karşıladıkları belirtilirken, yapılan görüşmelerin verimli geçtiği bildirildi. Velilerin, çocuklarının durumunu öğrenebildikleri ve öğretmenlerin çocukları ile ilgili düşünceleri hakkında bilgi sahibi olabildiklerini de ifade edildi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273