Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi’nde Sona Gelindi

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından geçtiğimiz aylarda düzenlenen törenle temeli atılan Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi’nde inşaat çalışmaları devam ediyor.Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, geçtiğimiz günlerde...

Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi’nde Sona Gelindi
banner230
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından geçtiğimiz aylarda düzenlenen törenle temeli atılan Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi’nde inşaat çalışmaları devam ediyor.
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle temeli atılan Çocuk Kreşi’nin inşaat çalışmalarına hızla devam ettiklerini bildirdi. Başkan Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi inşasının kısa bir süre içinde tamamlanacağını bildirdi.
180 çocuk kapasiteli kreşin bodrum ile birlikte beş kattan oluşacağını belirten Başkan Muhittin Böcek, 611 metrekare kapalı alanı olan kreşin 10 derslikli olacağını söyledi.
Yemekhane, gösteri odası, uyku odası ve oyun odalarıyla birlikte uygulama bahçesi ve açık oyun alanının da yer aldığı Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi’nin, yerden ısıtmalı, LED aydınlatma, jeneratör gibi akıllı bina teknolojisiyle inşa edildiği, kreşin 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında hizmete açılacağı belirtildi.
YORUM EKLE