Kepezspor Yeni Sezona Hazır

Kepez Belediyespor Kulübü 2015-2016 sezonu öncesi yemekte bir araya geldi.2015-2016 sezonu öncesi çalışmalarını hızlandıran Kepez Belediyespor Kulübü ilk olarak yönetimle yemekte bir araya gelerek yeni sezonu değerlendirdi. Kepez Belediyespor...

Kepezspor Yeni Sezona Hazır
banner230
Kepez Belediyespor Kulübü 2015-2016 sezonu öncesi yemekte bir araya geldi.
2015-2016 sezonu öncesi çalışmalarını hızlandıran Kepez Belediyespor Kulübü ilk olarak yönetimle yemekte bir araya gelerek yeni sezonu değerlendirdi. Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Kulüp Yönetimi, antrenör ve personelin katıldığı yemekte keyifli dakikalar yaşandı. Yemekte Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri, Kepez Belediyespor ailesinin yalnız bırakmadı.
2015-2016 sezonu programı içerisine alınan projelerin konuşulduğu yemekli toplantıda Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, "Öncelikle spor camiasına yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum. Alt yapıya verdiğimiz önemle sporcu fabrikası gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu vesile ile sezon öncesi çalışma arkadaşlarımızla bir araya gelmek istedik. Hem yeni dönemde programa aldığımız projeleri değerlendirdik hem de keyifli bir akşam geçirdik" dedi.
Yaklaşık 2 saat süren yemekli toplantının ardından Kepez Belediyespor ailesi hatıra fotoğrafı çektirerek, anı ölümsüzleştirdi.
YORUM EKLE