Gençler Şampiyonluk Yolunda

Antalya U17 Gençler Futbol Ligi’nin şampiyonu Muratpaşa Belediyespor, 16-19 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Şampiyonası yarı final karşılaşmaları için Aydın’a gitti.Nevşehir’de düzenlenen grup karşılaşmarında gol...

Gençler Şampiyonluk Yolunda
banner230
Antalya U17 Gençler Futbol Ligi’nin şampiyonu Muratpaşa Belediyespor, 16-19 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Şampiyonası yarı final karşılaşmaları için Aydın’a gitti.
Nevşehir’de düzenlenen grup karşılaşmarında gol yemeden şampiyon tamamlayan Paşa’nın gençleri Aydın’da İzmir Büyükşehir Belediyespor, Denizli Dokuzkavaklarspor ve Muğla Ortaca Belediyespor’la karşılaşacak.
Muratpaşa Belediyespor’un şampiyon gençleri, Aydın’da da üç rakibini yenerek Türkiye Şampiyonası finallerine katılmayı hedefliyorlar. Muratpaşa Belediyespor Antrenörleri Mustafa Selçuk ile Erdal Aşar, Aydın’da oynayacakları ilk maçın büyük önem taşıdığını belirterek, “Yarı finallerde ilk rakibimizi yenerek moralli başlamak istiyoruz. Gruplarını şampiyon bitiren ekipler Aydın’da mücadele edecekler” diye konuştu.
YORUM EKLE