Finikeli Öğrencilerden Kutso’ya Ziyaret

Antalya’nın Finike ilçesinde Cumhuriyet Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri, KUTSO Kumluca Merkez Ofisi’ni ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldılar.Muhasebe ve Finansman Alanı öğrencilerinden oluşan 50 kişilik öğrenci heyeti,...

Finikeli Öğrencilerden Kutso’ya Ziyaret
banner230
Antalya’nın Finike ilçesinde Cumhuriyet Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri, KUTSO Kumluca Merkez Ofisi’ni ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
Muhasebe ve Finansman Alanı öğrencilerinden oluşan 50 kişilik öğrenci heyeti, Bölüm Şefi Nail Taşkın, Bölüm Öğretmenleri Ayşegül Taşkın, Yakup Karataş ve Şerife Aydın ile birlikte Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası’nı (KUTSO) ziyaret ettiler.
Servisler hakkında Genel Sekreter Mesut Bakar ve servis sorumlularından bilgi aldıktan sonra toplantı salonuna geçerek Yönetim Kurulu Başkanı Murat Hüdavendigar Günay ile görüşen öğrencilerin çalışmalarla ilgili merak ettikleri soruları sordular. Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Başkan Günay, “Biz kurum olarak mesleki eğitime çok önem veriyoruz. Özellikle okulda öğrenilen teorik bilgilerin çalışma hayatında pratiğe dökülerek pekiştirilmesi gerekiyor. Bu amaçla bünyemizde çalıştırdığımız stajyerlerimize kendi personelimiz gibi davranıyor, sorumluluk veriyor ve kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Siz gençlerimizi gelecekte önemli yerlerde görmek bizleri mutlu edecektir” dedi.
YORUM EKLE