Emniyet-meydan Tramvay Seferleri Durduruldu

Antalya’da bir kamyonun İsmetpaşa caddesi üzerindeki Tramvay elektrik taşıyıcı direğine çarpması nedeniyle, Emniyet-Meydan arasındaki Tramvay seferleri bir gün süreyle iptal edildi.Edinilen bilgiye göre, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Toplu...

Emniyet-meydan Tramvay Seferleri Durduruldu
banner230
Antalya’da bir kamyonun İsmetpaşa caddesi üzerindeki Tramvay elektrik taşıyıcı direğine çarpması nedeniyle, Emniyet-Meydan arasındaki Tramvay seferleri bir gün süreyle iptal edildi.
Edinilen bilgiye göre, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Toplu Ulaşım Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Meydan-Fatih arasındaki Tramvay seferlerinin bir kamyonu İsmetpaşa caddesi üzerindeki elektrik taşıyıcı direğine çarpması nedeniyle Emniyet-Meydan arasının durdurulduğu bildirildi. Açıklama şöyle denildi:
"Bu sabah erken saatlerde İsmetpaşa Caddesi üzerinde tramvay hattı katenerine (elektrik taşıyıcı direği) bir kamyonun çarpması nedeniyle Emniyet-Meydan arası tramvay seferleri yapılamamaktadır. Arıza en az bir gün devam edecektir. Fatih-Emniyet arası tramvay seferleri normal bir şekilde devam edecektir. Emniyet-Meydan arası ulaşım otobüs seferleri ile sağlanacaktır”
YORUM EKLE