Doğal Gaz’da Bahar Kampanyası Başladı

Antalya’da doğal gaz dağıtımı yapan Enerya, yeni abone olacak vatandaşlar için abonelikte 9 taksit, güvence bedelinde 3 taksit kampanyası başlattı.Kampanyadan 15 Nisan- 15 Haziran 2015 tarihleri arasında abone olan tüm Antalyalılar yararlanabilecek.Enerya...

Doğal Gaz’da Bahar Kampanyası Başladı
banner230
Antalya’da doğal gaz dağıtımı yapan Enerya, yeni abone olacak vatandaşlar için abonelikte 9 taksit, güvence bedelinde 3 taksit kampanyası başlattı.
Kampanyadan 15 Nisan- 15 Haziran 2015 tarihleri arasında abone olan tüm Antalyalılar yararlanabilecek.
Enerya Antalya Bölge Müdürü Fatih Yaşa, 7 yıldır Antalya’da doğal gaz dağıtımı yaptıklarını belirterek, “Sağladığı konfor ve ekonomi nedeniyle önemli bir ihtiyaç haline gelen doğal gazı yaygınlaştırmak için her yıl kampanyalar yapmaya devam ediyoruz. 9+3 taksit kampanyamız ile 15 Haziran tarihine kadar doğal gaz abonesi olan Antalyalılar, abone bağlantı bedelini 9 taksit, güvence bedelini ise 3 taksit ile ödeyebilecekler” dedi.
Türkiye çapında yılsonuna kadar 900 binden fazla aboneye ulaşmayı hedefleyen Enerya, cazip ödeme koşullarından daha çok kişinin faydalanması için, kampanya ile yatırım planlarını eşzamanlı gerçekleştiriyor. Enerya Antalya Bölge Müdürü Fatih Yaşa, Antalya’da bu yıl kapsamlı yatırım programlarına devam edeceklerini dile getirerek, “Antalya’da 7 yılda yaklaşık 80 milyon TL yatırım yaptık, bu yıl yapacağımız altyapı ve diğer çalışmalarımız için 30 milyon TL ayırdık. 2015 yılı sonunda toplamda 620 km’lik bir dağıtım ağı ile 53 bin aboneye ulaşarak, 230 milyon metreküp doğal gaz satışı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Abone olmak isteyen vatandaşlarımız, abone merkezlerimize başvurarak kampanyadan yararlanabilirler” diye konuştu.
Kampanya koşulları, anlaşmalı bankaların kredi kartları ile geçerli olacak.
YORUM EKLE