Cumhuriyet Savcısı Ülker, Mezun Olduğu Okulda Kariyer Günlerine Katıldı

2008 yılında Korkuteli Hacı Ethem Şerife Kavukçu Anadolu Lisesinden mezun olan Cumhuriyet Savcısı Muhsin Ülker, 7 yıl sonra okulda düzenlenen kariyer günlerine katıldı.Korkuteli Hacı Ethem Şerife Kavukçu Anadolu Lisesinden 2008, Ankara Hukuk...

Cumhuriyet Savcısı Ülker, Mezun Olduğu Okulda Kariyer Günlerine Katıldı
banner230
2008 yılında Korkuteli Hacı Ethem Şerife Kavukçu Anadolu Lisesinden mezun olan Cumhuriyet Savcısı Muhsin Ülker, 7 yıl sonra okulda düzenlenen kariyer günlerine katıldı.
Korkuteli Hacı Ethem Şerife Kavukçu Anadolu Lisesinden 2008, Ankara Hukuk Fakültesi’nden 2012 yılında mezun olan Cumhuriyet Savcısı Muhsin Ülker, 7 yıl sonra okulda düzenlenen kariyer günlerine katıldı.
Savcı Ülker, kendisinin de 7 yıl önce bu okuldan mezun olduğunu ifade ederek, öğrencilere savcılık mesleği hakkında bilgiler verdi ve adalet mekanizmasının işleyişini anlattı.
Savcı Ülker,öğrencilerin merak ettiği soruları içtenlikle cevapladı.
Lise Müdürü Hüseyin Yoldaş, “Kariyer Günlerini okul öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiklerini belirterek, “Kariyer günleri kapsamında çocuklarımızı bu hafta 7 yıl önce okulumuzdan mezun olan ve şuan Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan Muhsin Ülker ile buluşturduk. Bu mesleğin güzel yanları, çalışma şartları, mesleğin neler kazandırabileceği konusunda bilgilendirmeler yapıldı. Çok verimli bir çalışma oldu ” dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273