CHP Adayı Çalıkuşu’nun Hedefi, Her Gönüle Dokunmak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya milletvekili adayı Avukat Figen Albuga Çalıkuşu, seçim çalışmalarına başladı.CHP Milletvekili adayı Avukat Figen Albuga Çalıkuşu’nun ilk durağı Kepez oldu. Kepez’de kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşın...

CHP Adayı Çalıkuşu’nun Hedefi, Her Gönüle Dokunmak
banner230
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya milletvekili adayı Avukat Figen Albuga Çalıkuşu, seçim çalışmalarına başladı.
CHP Milletvekili adayı Avukat Figen Albuga Çalıkuşu’nun ilk durağı Kepez oldu. Kepez’de kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşın sorunlarını dinleyen Albuga Çalıkuşu, Kepez turuna ev ziyaretleri ve esnaf gezileri ile devam etti. 7 Haziran’da yapılacak genel seçim için Antalya’dan start verdiklerini ifade eden Albuga Çalıkuşu, "Önceliğin insan olmadığı bir anlayışı reddederek geliyoruz. İktidar yürüyüşümüz başladı" dedi.
Ön seçimden önce de ‘Önce insan’ diyerek yola çıktıklarını belirten Figen Albuga Çalıkuşu, "Önce insana dokunacağız demiştik. İşte bu amaçla yeniden sokaklardayız. Her bir insanımızın gönlüne gireceğiz" diye konuştu. Antalya’ya daha çok hizmet etmek adına çalışacaklarının altını çizen Albuga Çalıkuşu, "Biz Antalya’ya daha çok değer kazandırmak için var gücümüzle çabalayacağız. Hedefimiz Antalya’dan 8 milletvekili çıkarmak. O yüzden gece gündüz demeden çalışacağız" ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE