Büyükşehir Belediyesi Ve Manavgat Şoförler Odası İşbirliğinde Korsan Taşımacılık Yapanlarla Mücadele Edecek Ekip Oluşturuldu.

Korsan taşımacılıkla mücadele etmek amacıyla Büyükşehir belediyesi ve Manavgat şoförler Odası İşbirliğinde oluşturulan ekip Manavgat’ta işbaşı yaptı. Konuyla ilgili açıklama yapan Şoförler Odası Başkanı Mahmut Şafak, taksici...

Antalya 04.08.2015, 17:07
Büyükşehir Belediyesi Ve Manavgat Şoförler Odası İşbirliğinde Korsan Taşımacılık Yapanlarla Mücadele Edecek Ekip Oluşturuldu.
banner230
Korsan taşımacılıkla mücadele etmek amacıyla Büyükşehir belediyesi ve Manavgat şoförler Odası İşbirliğinde oluşturulan ekip Manavgat’ta işbaşı yaptı. Konuyla ilgili açıklama yapan Şoförler Odası Başkanı Mahmut Şafak, taksici esnafı başta olmak üzere taşımacılık yapan esnafların en büyük sorununun korsan taşımacılar olduğunu belirterek göreve geldikleri gün başta taksici esnafının en önemli sorunu olan korsanla kökünü kazıyana kadar mücadele edeceklerini söylediğini hatırlattı. Şafak şöyle dedi: " Büyükşehir Belediye Başkanımız ve oda başkanlarımızla yaptığımız istişareler sonucunda korsanla mücadele konusunda önemli bir adım atmış olduk. Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü tarafından ilçelerde belirli günlerde denetim yapan ekibin dışında, şikayetler doğrultusunda Manavgat’ta sürekli denetim yapacak bir ekip oluşturuldu. Bu ekip şoför arkadaşlarımızdan gelen şikayetler doğrultusunda korsanla mücadeleye öncülük edecek. Biz korsanın kökünü kazımakta kararlıyız. Yaz kış demeksizin direksiyon başında ömrünü tüketen taksici esnafımızın hakkını kimsenin yemesine izin vermeyeceğiz. Bundan böyle her ne isim altında olursa olsun korsan olarak yolcu taşımacılığı yapanların hak ettiği cezayı göreceğinden kimsenin şüphesi olmasın.”
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 09 Aralık 2019
İmsak 06:12
Güneş 07:40
Öğle 12:39
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@