Başpehlivan Okulu, Altın Kemeriyle Başkan Genç’i Ziyaret Etti

654. Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nde tüm rakiplerini yenerek başpehlivan olan Orhan Okulu, Döşemealtı ilçesine gelerek Başkan Turgay Genç’i makamında ziyaret etti. Orhan Okulu, Eylül ayının son haftası yapılacak Döşemealtı’ndaki...

Başpehlivan Okulu, Altın Kemeriyle Başkan Genç’i Ziyaret Etti
banner230
654. Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nde tüm rakiplerini yenerek başpehlivan olan Orhan Okulu, Döşemealtı ilçesine gelerek Başkan Turgay Genç’i makamında ziyaret etti. Orhan Okulu, Eylül ayının son haftası yapılacak Döşemealtı’ndaki güreşlere de katılacağını söyledi.
HEDEFİM TARİHE GEÇMEK
Hedefinin Kırkpınar Güreşleri’nde 3 kez üst üste başpehlivanlığı kazanmak olduğunu ifade eden Okulu, “Kırkpınar güreşlerinde tarihe geçmek için altın kemerin ebedi sahibi olmak istiyorum. Bunun içinde elimden geleni yapacağım. Diğer taraftan benim için ayrı bir önemi olan Elmalı güreşlerine hazırlanıyorum. Burada 2 kez başpehlivan oldum, bu yıl da kazanırsam Elmalı güreşleri tarihine geçen güreşçiler arasında yer alacağım. Geçtiğimiz günlerde Alanya’nın Gökbel güreşlerinde de başpehlivan olmak gurur vericiydi. Bana desteklerini esirgemeyen başta Muratpaşa Belediye Başkanımız Ümit Uysal’a ve kulübüme, her zaman sporcunun yanında olan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’e ve tüm Antalya halkına teşekkür ederim” dedi.
OKULU, DÖŞEMEALTI’NDA GÜREŞECEK
Antalyalı güreşçilerin son yıllarda büyük bir başarıya imza attığını söyleyen Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Kürsüye çıkan sporculara baktığımızda ilk 3’de Antalyalı pehlivanlarımızı görüyoruz. Bu gururu bizlere yaşatan başta Orhan Okulu olmak üzere tüm sporcularımızı bir kez daha tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Eylül ayında Döşemealtı Belediyemiz tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek Pehlivan güreşlerine birçok başpehlivan gibi Orhan Okulu’yu da davet ettik” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE