Başkan Tütüncü’den Çocuklara Kitap

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaret ettiği ilkokullarda öğrencilere, güzel insan olmayı öğreten değerler eğitimi kitapları hediye ediyor.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Cengiz Topel İlkokulu’nu ziyaret ederek, okul yönetimi...

Başkan Tütüncü’den Çocuklara Kitap
banner230
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaret ettiği ilkokullarda öğrencilere, güzel insan olmayı öğreten değerler eğitimi kitapları hediye ediyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Cengiz Topel İlkokulu’nu ziyaret ederek, okul yönetimi ve öğretmenlerle bir araya geldi. Sınıflarını gezerek öğrencilere kitap hediye eden Başkan Tütüncü, öğrencilere kütüphane müjdesi de verdi. Başkan Hakan Tütüncü, “Okulunuza çok yakın bir alanda Adnan Menderes Parkı’nın içerisinde Antalya’nın en büyük, Kepez’in ilk kütüphanesini yapacağız. Projesi tamamlanan ve ihale hazırlık süreci devam eden kütüphanenin inşasını bu yıl başlatacağız. Kütüphanenin içerisinde bir de çocuk kütüphanesi de olacak” dedi.
Okul ziyaretine AK Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri ve Meclis Üyeleri Ali Fidan, Mehmet Yarbaş ve Yükseliş Mahalle Muhtarı Memduh Aydıncan da eşlik etti.
YORUM EKLE