Avsallar’da Yeni Kademe Binası Yapımı Devam Ediyor

Alanya Belediyesi tarafından Avsallar Mahallesi Sanayi Çarşısı’ndaki 4 bin metrekare alana projelendirilen yeni kademe binasının yapımı devam ediyor.Alanya merkeze uzak mahallere de hızlı ve kaliteli hizmet edebilmek için Alanya Belediyesi tarafından...

Avsallar’da Yeni Kademe Binası Yapımı Devam Ediyor
banner230
Alanya Belediyesi tarafından Avsallar Mahallesi Sanayi Çarşısı’ndaki 4 bin metrekare alana projelendirilen yeni kademe binasının yapımı devam ediyor.
Alanya merkeze uzak mahallere de hızlı ve kaliteli hizmet edebilmek için Alanya Belediyesi tarafından Avsallar Mahallesi’nde temeli atılan yeni kademe binasının yapımı devam ederken, 4 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek olan kademe binasında personelin dinlenebileceği oda, yemekhane, mescit, duş ve tuvaletlerin yer alacağı belirtildi. Binada ayrıca idari odalar ile toplantı salonu ve malzeme depolarının da bulunacağı ifade edildi.
Avsallar, Okurcalar, İncekum ile Payallar, Türkler ve Konaklı mahallelerinde bulunan 6 şantiyeye aynı anda hizmet verebilecek büyüklükte bir tamirhanenin de yapılacağı kademe binasında ayrıca açık alanda çörez, asfalt, yama malzemesi gibi malzemelerin depolanabileceği malzeme deposu bulunacağı bildirildi.
YORUM EKLE