ATSO 10. Antalya Türk Müziği Günleri’ne Görkemli Final

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından 133’üncü kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında bu yıl onuncusu düzenlenen “Antalya Türk Müziği Günleri”, görkemli bir geceyle sona erdi.ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda üç...

ATSO 10. Antalya Türk Müziği Günleri’ne Görkemli Final
banner230
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından 133’üncü kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında bu yıl onuncusu düzenlenen “Antalya Türk Müziği Günleri”, görkemli bir geceyle sona erdi.
ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda üç gün süren Türk Müziği Günleri’nin ATSO Başkanı Davut Çetin, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üye Hüseyin Barut, ATSO Meclis ve Meslek Komiteleri, Kültür-Sanat Komisyonu Üyelerinin ev sahipliğinde düzenlenen final gecesine, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Evrim, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy ve davetliler katıldı.
ATSO Başkanı Davut Çetin, üç gün süren etkinliklerde 3 gençlik korosu, 22 Türk Sanat Müziği korosu, 12 Türk Halk Müziği korosu ve 2 engelli korosu olmak üzere toplam 39 Türk Müziği topluluğuyla beraber toplam 1500 kişinin sahneye çıktığını söyledi. Konserlerin yanı sıra, 8 söyleşi, 1 konferans ve Türk Sineması’nın 100. Yılı nedeniyle özel bir program gerçekleştirildiğini belirten Davut Çetin, “Tüm sanatçılarımıza ve bizi yalnız bırakmayan sanatseverlere teşekkür ediyorum” dedi.
Gecede “Antalya Türk Müziği Günleri”ne sponsor olan ve destek veren kişi ve kuruşlular ile sanatçılara teşekkür plaketi verildi.
YORUM EKLE