Alanya Yumurtalık İlçesine Örnek Olacak

Adana’nın Yumurtalık İlçesinden Bir Grup Yönetici Ve Esnaf, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i Ziyaret Ederek, Yumurtalık’ın Kalkınması İçin Alanya’dan Örnek Projeler Almak İstediklerini Belirttiler.

Alanya Yumurtalık İlçesine Örnek Olacak
banner230
Adana’nın Yumurtalık ilçesinden bir grup yönetici ve esnaf, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ederek, Yumurtalık’ın kalkınması için Alanya’dan örnek projeler almak istediklerini belirttiler.
Yumurtalık Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Kütükoğlu önderliğinde, Yumurtalık Turizm Derneği (YUMDER) Başkanı Özcan Bilgi, Yumurtalık Esnaf Odası Başkanı Mustafa Denizhan Türker, Bakü-Tiflis-Ceyhan (BTC) Boru Hattı Direktörü Ergün Gökpınar, Çukurova Üniversitesi Ceyhan Turizm Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Canani Yalçın ve pansiyoncular, butikçiler, hediyelik eşya satıcılarından oluşan bir grup esnaf, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret etti.
Başkan Yücel’den Alanya’nın tanımı için yapılan çalışmalar, esnaf için yapılan düzenlemeler, tarihi ve doğal mekanların korunması için yapılan çalışmalar ve Belediye projeleri hakkında bilgi alan heyet, Belediye Başkanı Yücel’e gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti.
YORUM EKLE