Alanya Belediyesi Çıplaklı Ve Kargıcak Mahalleleri’nde Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor

Alanya Belediyesi Çıplaklı ve Kargıcak Mahalleleri’nde asfalt çalışmalarına devam ediyor.Alanya Belediyesi, asfalt çalışmalarıyla Alanya merkez ve mahallelerinden yeni yerleşim alanlarına kadar, her yere hizmetlerini ulaştırıyor. Kargıcak...

Alanya Belediyesi Çıplaklı Ve Kargıcak Mahalleleri’nde Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor
banner230
Alanya Belediyesi Çıplaklı ve Kargıcak Mahalleleri’nde asfalt çalışmalarına devam ediyor.
Alanya Belediyesi, asfalt çalışmalarıyla Alanya merkez ve mahallelerinden yeni yerleşim alanlarına kadar, her yere hizmetlerini ulaştırıyor. Kargıcak ve Çıplaklı Mahalleleri’nde mahalle aralarında bulunan yolların altyapıları tamamlandıktan sonra asfaltlanıyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Çıplaklı Mahallesi Yüksek Harman Mevkii’nde yaklaşık 4 kilometrelik yolda çalışmalarını tamamladı. Asfalta hazır hale getirilen yolun bu hafta içinde asfaltlanarak hizmete açılacağı belirtildi. Kargıcak Mahallesi’nde de şimdiye kadar asfaltlanmayan yollarda çalışmalar sürüyor.
Alanya Belediyesi’nin çalışmalarını takdirle karşıladıklarını belirten mahalle sakinleri, "Belediye Başkanımıza mahalle halkı olarak yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Kış aylarında bozulan yollarımız yaz ayında da tozdan dolayı bizleri ciddi anlamda rahatsız ediyordu. Artık mahalle olarak toz ve çamurdan kurtulduk. Başkanımıza ve Alanya Belediye çalışanlarına teşekkür ederiz’’ dediler.
YORUM EKLE