Akdeniz Üniversitesi Elmalı MYO’da Bankacılık Semineri Verildi

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Elmalı Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileri, iş hayatı içinde aktif rol alan uzmanların tecrübeleriyle mezuniyet sonrasına hazırlanıyor.Elmalı Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Dr. Mükerrem Oral rehberliğinde,...

Akdeniz Üniversitesi Elmalı MYO’da Bankacılık Semineri Verildi
banner230
Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Elmalı Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileri, iş hayatı içinde aktif rol alan uzmanların tecrübeleriyle mezuniyet sonrasına hazırlanıyor.
Elmalı Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Dr. Mükerrem Oral rehberliğinde, İşletme Yönetimi Programı ikinci sınıf öğrencileri tarafından "Bankacılık Sektöründe İnsan Kaynakları" konulu bir seminer düzenlendi. Seminere konuşmacı olarak katılan Elmalı Ziraat Bankası Şube Müdürü Ekrem Kaçar, bankacılık hakkında değişiklik ve yenilikleri, tecrübe ve deneyimlerini örneklerle aktardı.
Kaçar, "Finans sektörü sürekli gelişen, yenilenen ve her kademesinde insan kaynağına ihtiyaç duyulan bir sektördür. Bundan dolayı siz gençlerin bu alanda kendinizi eğitmenizi, geliştirmenizi ve niteliklerinizi zenginleştirmenizi tavsiye ediyorum. Hayat boyu öğrenmeyi kendinize ilke edinmelisiniz. İşte o zaman bu sektörde çok iyi finansçılar olarak yer edinmeniz mümkün olacaktır" dedi. Kaçar, her işin azimle başarılacağına da sözlerine ekleyerek, gençlere azimli ve kararlı olmaları konusunda tavsiyelerde bulundu.
Seminer sonunda Ekrem Kaçar’a, Öğretim Görevlileri Zeki Akça ve Burçin Çakaloz tarafından çiçek ve Elmalı Evi hatırası verildi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273