"Aile İçi Yönetici" Zirvesi

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından düzenlenen “2. Yönetici Çalıştayı”nda kurumsal kültürün oturması, mevcut sağlık hizmetleri sunumundaki kalite artışı, hedefler, tıbbi laboratuvar, görüntüleme, radyoterapi hizmet alımları...

Antalya 14.04.2015, 11:17
"Aile İçi Yönetici" Zirvesi
banner230
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından düzenlenen “2. Yönetici Çalıştayı”nda kurumsal kültürün oturması, mevcut sağlık hizmetleri sunumundaki kalite artışı, hedefler, tıbbi laboratuvar, görüntüleme, radyoterapi hizmet alımları görüşüldü.
Çalıştaya TKHK Kurum Başkanı Uzman Dr. Zafer Çukuroava, TKHK İnsan Kaynakları Kurum Başkan Yardımcısı Ercan Özgül, TKHK İzleme Ölçme ve Değerlendirme Kurum Başkan Yardımcısı Merve Akın, TKHK Mali Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı Turhan Sulhan, TKHK Tıbbi Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı Elif Güler Kazancı, TKHK Destek ve İdari Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı Mehmet Atasever, Antalya KHB Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz, İdari Hizmetler Başkanı Dr. Abdullah Memiş, Tıbbi Hizmetler Başkanı Dr. Bahri Özdemir ve Mali Hizmetler Başkanı Oğuz Erdoğan ,Türkiye genelindeki KHB Genel Sekreterleri, tıbbi, idari ve mali hizmetler başkanlarının katılımı ile gerçekleştirildi.
TKHK Kurum Başkanı Uzman Dr. Zafer Çukuroava’nın “Aile İçi Yönetici Zirvesi” olarak tanımladığı “2. Yönetici Çalıştayı”nda sorunlar, kurumsal kültürün oturması, mevcut sağlık hizmetleri sunumundaki kalite artışı, hedefler, tıbbi laboratuar, görüntüleme, radyoterapi hizmet alımları görüşüldü.
TKHK İzleme Ölçme ve Değerlendirme Kurum Başkan Yardımcısı Merve Akın, tıbbi, idari ve mali alanda temel teknik konulara ağırlık verilen çalıştayın her yıl tekrarlanacağını belirtirken, TKHK Tıbbi Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı Elif Güler Kazancı ise, organ,doku nakli ve ilik naklinin Türkiye’de çok önemli bir yer tuttuğuna dikkat çekerek, öncelikle acil, yoğun bakım, organ ve doku nakli konularında farkındalık oluşturarak kaynakların etkin şekilde kullanılarak kamuyu bu alanda güçlendirmek istediklerini vurguladı. Güler, onkoloji alanında ise ayaktan kemoterapi merkezleri hedeflerini belirterek, ayaktan kemoterapi merkezlerinin kurulması için destek beklediklerini sözlerine ekledi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
21°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 20 Ekim 2019
İmsak 05:27
Güneş 06:49
Öğle 12:31
İkindi 15:34
Akşam 18:03
Yatsı 19:20

Gelişmelerden Haberdar Olun

@