29 Yıl Sonra Yeniden Bir Araya Geldiler

Antalya’nın Kumluca ilçesinde 1986 yılında Kumluca Lisesi’nden mezunlar 29 yıl sonra düzenledikleri yemekle bir araya geldi.“BAĞLARIMIZ HİÇ KOPMADI”Yemeği organize eden ve lise yıllarında sınıf başkanı olan Tülay Arıkan, “Aradan...

29 Yıl Sonra Yeniden Bir Araya Geldiler
banner230
Antalya’nın Kumluca ilçesinde 1986 yılında Kumluca Lisesi’nden mezunlar 29 yıl sonra düzenledikleri yemekle bir araya geldi.
“BAĞLARIMIZ HİÇ KOPMADI”
Yemeği organize eden ve lise yıllarında sınıf başkanı olan Tülay Arıkan, “Aradan 29 yıl geçti ama biz bağlarımızı hiç koparmadık. 1986 yılında Kumluca Lisesi’nden mezun olan arkadaşlarımız şu an ülkemizin dört yanında önemli görevler yapıyorlar. Aramızda yazar, iş adamı, eğitim ve sağlık ve diğer kamu alanında çalışan arkadaşlarımız var. Sosyal medyada duyuru yaparak ailelerimizle birlikte Ulupınar’da bir akşam yemeğinde bir araya geldik. Hepimiz birbirimizi çok özlemiş olacağız ki gelecek yıl için buluşma tarihimizi şimdiden belirttik” dedi.
“SANKİ O GÜNLERİ TEKRAR YAŞIYORUM”
Kumluca Lisesi’nin 1986 yılı mezunlarından olan Yazar Ali Karakaya, “Mezun olmamızın üzerinden onca yıl geçmesine rağmen sanki o günleri tekrar yaşıyormuş gibiyim. Birbirimizi sevmeye, birliğe ihtiyacımız olduğu şu günlerde böyle küçük organizasyonlar önemli. Birbirini özleyen insan sayısı arttıkça ülkemizde huzur ve barışın hiç eksilmeyecek” şeklinde konuştu.
Yemek hep birlikte fotoğraf çekilmesiyle son buldu.
YORUM EKLE