23 Nisan Şenliği Çocukları Valilikte

Antalya Valisi Muammer Türker, “TRT 37.Uluslararası 23 Nisan Şenliği”ne katılmak üzere 34 ülkeden Antalya’ya gelen çocukları ağırladı.Valilik bahçesinde Antalya’ya gelen 400 çocuğu temsilen 34 ülkenin çocuklarıyla selamlaşarak hediyeler...

23 Nisan Şenliği Çocukları Valilikte
banner230
Antalya Valisi Muammer Türker, “TRT 37.Uluslararası 23 Nisan Şenliği”ne katılmak üzere 34 ülkeden Antalya’ya gelen çocukları ağırladı.
Valilik bahçesinde Antalya’ya gelen 400 çocuğu temsilen 34 ülkenin çocuklarıyla selamlaşarak hediyeler veren Antalya Valisi Muammer Türker, TRT 37.Uluslararası 23 Nisan Şenliği’ne ev sahipliği yapmaktan duyduğu mutluluğu ve memnuniyeti dile getirdi. Vali Türker, “Dünya çocuklarını Antalya’da, dünyanın ve Türkiye’nin bu cennet köşesinde ağırlıyoruz” dedi.
Çocuklarına bayram hediye eden bir millet olmanın ve böyle bir lidere sahip olmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Vali Türker, Antalya’da Türk aileleriyle kalan çocukların, Türk çocuklarıyla kaynaşarak, Türk yaşam tarzını görme, tanıma fırsatı bulacaklarını ve daha da önemlisi birer gönül elçileri olacaklarını dile getirdi.
Vali Türker, yıllardır bu faaliyeti yürüterek Türkiye’ye gönül elçileri kazandırdığını ifade eden TRT kurumuna teşekkür ederek başarı dileklerini bildirdi.
YORUM EKLE