Sankon; Bosna Hersek Temsilciliğine Ekonomist Dr. Tarık Kurbegoviç Atandı

Sankon Bosna Hersek Temsilciliğine Dr. Tarık Kurbegoviç Atandı.

Ankara 04.08.2015, 17:11
Sankon; Bosna Hersek Temsilciliğine Ekonomist Dr. Tarık Kurbegoviç Atandı
banner230
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Ersin Düzyol yaptığı açıklamasında kuruluşun; Balkan Devletlerinden Bosna Hersek’in Başkenti Saray Bosna’ da
temsilcilik açtığını duyurdu.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkez sözcüsü Ersin Düzyol Bosna Hersek’te SANKON temsilciliği açıldığını duyurdu. Balkan devletlerinde teşkilatlanma çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Düzyol, açıklamasını şöyle sürdürdü:
"Kuruluşumuz Balkan Devletlerinde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamış olup temsilciliğini Bosna Hersek’in Başkenti Saray Bosna’da açmıştır. Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Bosna Hersek Ülke temsilciliğine Saray Bosna şehrinin tanınmış İş Adamlarından Ekonomist ve Borsa uzmanı Dr. Tarık Kurbegoviç beyefendi atanmıştır. İş Adamı Dr Tarık Kurbegoviç Bosna Hersek Ülke temsilcisi olarak Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu kuruluşunu Bosna Hersek Ülke sınırları içerinde en üst düzey sınırlarda temsil etme yetkisine sahiptir."
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 21 Kasım 2019
İmsak 05:57
Güneş 07:23
Öğle 12:32
İkindi 15:08
Akşam 17:31
Yatsı 18:52

Gelişmelerden Haberdar Olun

@