Sankon; Bosna Hersek Temsilciliğine Ekonomist Dr. Tarık Kurbegoviç Atandı

Sankon Bosna Hersek Temsilciliğine Dr. Tarık Kurbegoviç Atandı.

Sankon; Bosna Hersek Temsilciliğine Ekonomist Dr. Tarık Kurbegoviç Atandı
banner230
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Ersin Düzyol yaptığı açıklamasında kuruluşun; Balkan Devletlerinden Bosna Hersek’in Başkenti Saray Bosna’ da
temsilcilik açtığını duyurdu.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkez sözcüsü Ersin Düzyol Bosna Hersek’te SANKON temsilciliği açıldığını duyurdu. Balkan devletlerinde teşkilatlanma çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Düzyol, açıklamasını şöyle sürdürdü:
"Kuruluşumuz Balkan Devletlerinde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamış olup temsilciliğini Bosna Hersek’in Başkenti Saray Bosna’da açmıştır. Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Bosna Hersek Ülke temsilciliğine Saray Bosna şehrinin tanınmış İş Adamlarından Ekonomist ve Borsa uzmanı Dr. Tarık Kurbegoviç beyefendi atanmıştır. İş Adamı Dr Tarık Kurbegoviç Bosna Hersek Ülke temsilcisi olarak Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu kuruluşunu Bosna Hersek Ülke sınırları içerinde en üst düzey sınırlarda temsil etme yetkisine sahiptir."
YORUM EKLE