Sanayi Esnafına İstanbul Gezisi

Gölbaşı Belediyesi, Gölbaşı sanayi sitesi, Ahiboz sanayi sitesi esnafı ve Gölbaşı Belediyesi motor ustalarına İstanbul Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarına gezi programı düzenledi.Gölbaşı Belediyesi, Gölbaşı Sanayi...

Ankara 14.04.2015, 12:10
Sanayi Esnafına İstanbul Gezisi
banner230
Gölbaşı Belediyesi, Gölbaşı sanayi sitesi, Ahiboz sanayi sitesi esnafı ve Gölbaşı Belediyesi motor ustalarına İstanbul Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarına gezi programı düzenledi.
Gölbaşı Belediyesi, Gölbaşı Sanayi sitesi esnafını, Ahiboz Sanayi sitesi Esnafını ve Gölbaşı Belediyesi motor ustaları’na İstanbul gezisi ve İstanbul Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı gezisi düzenledi. Gölbaşı Belediyesi tarafından organize edilen geziye 50 kişiden oluşan sanayi esnafı ve Gölbaşı Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Aktay’da katıldı. Düzenlenen gezi programında İstanbul’da bulunan Eyüp Camisi, sultan Ahmet, Ayasofya camisi, Hipodrom, Mısır çarşısı, Boğaz turu, Kapalı çarşı Mecidiye köy ve tarihi yerler gezdirilirdi.
SANAYİ ESNAFI’NA OTOMOTİV ÜRETİM, DAĞITIM VE TAMİR FUARI
Gölbaşı Belediyesi Gölbaşı Sanayi Esnafını, Ahiboz Sanayi Esnafını ve Gölbaşı Belediyesi motor ustaları’na bu yıl 9. Düzenlenen İstanbul Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı’na götürerek esnafın fuardan bilgi almasını ve yeni çıkan son teknoloji ürünleri yakından tanımaları için imkan sağladı. Gölbaşı Sanayi esnafı, Başkan Duruay’a pankartlı teşekkür ederek “Gölbaşı Belediyesi sayesinde Fuarlarda yeni çıkan ürünleri ve son teknoloji tanıma fırsatı bulduk. Ayrıca kendimizi tamir ve otomotiv sektöründe daha iyi geliştirme imkanı bulduk” dedi.
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay da yaptığı açıklamasında, “Gölbaşı esnafımızın her zaman yanında olduk. Esnafımızdan desteklerimizi hiçbir zaman esirgemedik, esirgemeyeceğiz. Sanayi esnafımızın kendilerini daha iyi geliştirmeleri ve otomotiv tamiri konularında kendilerini geliştirmeleri için Fuara gitmeleri konusunda Belediye imkanları çerçevesinde yardımcı olduk. Bundan sonrada esnafımıza yardımcı olmaya devam edeceğiz” dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 19 Ekim 2019
İmsak 05:25
Güneş 06:47
Öğle 12:31
İkindi 15:36
Akşam 18:06
Yatsı 19:22

Gelişmelerden Haberdar Olun

@