Japon Heyeti Dev Akvaryuma Hayran Kaldı

Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen bir proje kapsamında Ankara’ya gelen Japon heyeti, Ankara Nata Vega Outlet’te bulunan dev akvaryuma hayran kaldı.Avrupa’nın en uzun 3. tünel akvaryumu olma özelliğine sahip, yaklaşık 12 bin adet...

Japon Heyeti Dev Akvaryuma Hayran Kaldı
banner230
Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen bir proje kapsamında Ankara’ya gelen Japon heyeti, Ankara Nata Vega Outlet’te bulunan dev akvaryuma hayran kaldı.
Avrupa’nın en uzun 3. tünel akvaryumu olma özelliğine sahip, yaklaşık 12 bin adet deniz canlısıyla Ankara’nın merkezinde görenleri şaşırtan Aqua Vega’nın bu seferki ziyaretçileri Japon heyeti oldu. Japonya’dan ülkemize gelen misafirlere Nata Vega Outlet Alışveriş Merkezi Müdürü Tahir Çelik ve Sağlık Bakanlığı Daire Başkanı Ahmet Dostbil eşlik ettiler. Hemen hemen her akvaryumun önünde fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştiren heyet, özellikle tünel akvaryumda dekor olarak kullanılan kamikaze uçağına ve koi balıklarına büyük ilgi gösterdi. Yaklaşık bir saat süren akvaryum gezisinden sonra rehber eşliğinde sürüngenlerin bulunduğu Adrenalin Dünyası’nı gezen Japon heyeti, iyi izlenimlerle dev akvaryumdan ayrıldı.
YORUM EKLE