Başkan Çetin, Nezaket Okulu’nu Ziyaret Etti

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Altınova Nezaket Okulu’nu ziyaret etti.Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Başkan Yardımcısı Nedim Erçetin ve Spor Koordinatörü Salih Yergin, Altınova Nezaket Okulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle...

Başkan Çetin, Nezaket Okulu’nu Ziyaret Etti
banner230
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Altınova Nezaket Okulu’nu ziyaret etti.
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Başkan Yardımcısı Nedim Erçetin ve Spor Koordinatörü Salih Yergin, Altınova Nezaket Okulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Minik öğrencilerin sevgi gösterisiyle karşılaşan Başkan Çetin, çocuklarla bir süre sohbet edip, yaptıkları çalışmaları titizlikle inceledi. Aldıkları eğitimleri uygulamaya koyan çocuklar, büyük takdir topladı.
Başkan Çetin, Nezaket Okulları’nda verilen eğitimlerin önemine değinerek, “Bizler burada geleceğin hanımefendisi ve beyefendilerini yetiştiriyoruz. Çocuklarımızı milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak geleceğe hazırlıyoruz” dedi.
Türkiye’nin ilk ve tek Nezaket Okulları’nda eğitim gören minikler, aldıkları adab-ı muaşeret eğitimiyle toplumda fark edilir duruma geldi.
YORUM EKLE