AK Parti Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Nuri Elibol Çalışmalara Başladı

AK Parti Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Nuri Elibol, 7 Haziran seçimi için maratona Çamlıdere ilçesinden başladı.Çamlıdere ilçesinde Şeyh Ali Semerkandi Hazretleri’nin türbesini ziyaret ederek dua eden Nuri Elibol, daha sonra AK Parti...

AK Parti Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Nuri Elibol Çalışmalara Başladı
banner230
AK Parti Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Nuri Elibol, 7 Haziran seçimi için maratona Çamlıdere ilçesinden başladı.
Çamlıdere ilçesinde Şeyh Ali Semerkandi Hazretleri’nin türbesini ziyaret ederek dua eden Nuri Elibol, daha sonra AK Parti Çamlıdere İlçe Başkanı Hüseyin Civelek ve Çamlıdere Belediye Bakanı H. Caner Çan’la bir araya geldi. İlçenin sorunları hakkında bilgi alan Elibol, Çamlıdere esnafını ziyaret ederek tek tek tokalaştı. AK Parti Teşkilatı’nın da eşlik ettiği ziyarette Elibol, Çamlıdere’nin turizm yönüne vurgu yaparak inanç, kültür ve doğa turizminin canlandırılabileceğini söyledi. Elibol, "İmkanı olan tüm Ankaralılara sesleniyorum. Gelin sıcak yaz aylarında Çamlıdere’nin serin ormanlarının eteklerinde tatil yapın. Ankara’da emeklilik hayatınızı geçirebileceğiniz, Başkent’e en yakın ve en iyi merkezlerden biri Çamlıdere. Ömrünüzün kalan kısmını doğa ile iç içe ve başbaşa, oksijen seviyesinin çok yüksek olduğu bu ilçede geçirmenizi öneriyorum. Biz Çamlıdere’de Çamlıdereliler tarafından çok sıcak karşılandık. Burası Şeyh Ali Semerkandi Hazretleri’nin mübarek diyarı. Bu diyarın insanları, onun gölgesinde ayrıcalıklı imkanlara sahipler. Biz kampanyamızı bu mübarek zatın izniyle ve onun zirvesinde dua ederek başlattık. Mutlaka hayırlı olacaktır. İnşallah mübareklere hizmet etme imkanı yakalarız. Ben Çamlıdere AK Parti Teşkilatı’nı ve sevgili belediye başkanımızı heyecanlı ve seçimlere hazır buldum. Çamlıdere’ye güzel hizmetlerinden dolayı sevgili başkanıma teşekkür ediyorum" dedi.
Elibol sözlerini şöyle sürdürdü:
"Çamlıdereliler bize iyi bir ev sahipliği yaptılar, gönüllerini açtılar, dua ettiler. Çamlıderelilerin bizden tek bir istekleri var. Hafta içi saat 17.00’den sonra ve cumartesi pazar bir iğne yapacak sağlık personelinin bile olmadığı ilçeye entegre 24 saat çalışan bir sağlık ocağı talep ediyorlar. Sağlık ocağının binası var ancak personeli yok. Bu taleplerinin takipçisi olacağız. Ayrıca kaplıca turizminin, inanç turizminin ve doğa turizminin gelişmesi için bu ilçeye yönelik birtakım projeler yapacağız."
YORUM EKLE