Vali Çomaktekin Başarılı İhracatçıyı Kutladı

“amasya’nın Tarım Sektöründe Geldiği Noktanın Sonucu Olarak, Bir İhracatçimizin Böyle Bir Ödüle Layık Görülmesi Bizleri Son Derece Mutlu Etmiştir” Diyen Vali Çomaktekin, “önümüzdeki Süreçte Tarım Alanında Gerçekleştirilen Çalişmalarla Bu Başarının Artarak Devam Edeceğine İnaniyorum. İlimiz Ekonomisine Yaptığı Katkıdan Ötürü Ayrıca Beşgöz Soğuk Hava Deposu Sahibi Macit Okur’u Tebrik Ederek, Başarılarının Devamını Diliyorum” Diye Konuştu.

Vali Çomaktekin Başarılı İhracatçıyı Kutladı
banner230
Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, İstanbul Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği tarafından 2014 yılı en başarılı ihracatçılar ödül töreninde yaş meyve sebze alt grubunda en çok ihracatı yapan 6. firmanın sahibi iş adamı Macit Okur’u kutladı.
“Amasya’nın tarım sektöründe geldiği noktanın sonucu olarak, bir ihracatçımızın böyle bir ödüle layık görülmesi bizleri son derece mutlu etmiştir” diyen Vali Çomaktekin, “Önümüzdeki süreçte tarım alanında gerçekleştirilen çalışmalarla bu başarının artarak devam edeceğine inanıyorum. İlimiz ekonomisine yaptığı katkıdan ötürü ayrıca Beşgöz Soğuk Hava Deposu sahibi Macit Okur’u tebrik ederek, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.
Okur ise böyle bir başarıyı Amasya’ya kazandırmaktan ötürü gururlu olduğunu söyledi.
YORUM EKLE