Başkan Yazgı Belediye Çalışmalarını Denetledi

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Şehrin Muhtelif Yerlerinde Yapılmakta Olan Belediye Çalişmalarini Bizzat Yerinde İnceledi Ve Çalişmalar Hakkında Yetkililerden Bilgi Aldı.

Başkan Yazgı Belediye Çalışmalarını Denetledi
banner230
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, şehrin muhtelif yerlerinde yapılmakta olan belediye çalışmalarını bizzat yerinde inceledi ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Başkan Yazgı, Yeni Mahallede Aksaray Belediyesi tarafından yapılan asfalt ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi.
Mahalle sakinleri tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Yazgı, burada yaptığı açıklamada “ Yeni Mahallemizde Aksaray Belediyesi olarak yaklaşık 3 km asfalt,2,5 km’ye yakında kaldırım çalışmaları tamamlanıyor. Ara sokaklarda kanalizasyon çalışmalarımızda haftaya başlayacak. Mahallemizin sorunlarını etap etap bitireceğiz inşallah” dedi.
Vatandaşların “Geçmişte hizmet alamadık. Sizin sayenizde hizmete kavuştuk” demeleri üzerine Başkan Yazgı, “Bizim için hiçbir zaman hizmette ayrım yoktur. Biz hizmetimizi her yere götüreceğiz” dedi.
Yeni Mahalle sakinleri Başkan Haluk Şahin Yazgı döneminde hizmet almaya başladıklarını ifade ederek, “Başkanımızdan Allah razı olsun. Söz verdiği gibi mahallemize hizmetleri getirdi. Asfaltımız atıldı. Kaldırımlarımız bitmek üzere. Kanalizasyonumuz yapılacak. Biz Başkanımızdan ve çalışmalarından çok memnunuz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.
YORUM EKLE