ATSO Ve Ahiler Ajansı Girişimcilik Kursu Düzenliyor

Aksaray Ticaret Ve Sanayi Odası (atso) İle Ahiler Kalkınma Ajansı İş Birliği İle Mayıs Ayı İçerisinde Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Kursu Düzenleniyor.

ATSO Ve Ahiler Ajansı Girişimcilik Kursu Düzenliyor
banner230
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Ahiler Kalkınma Ajansı iş birliği ile Mayıs ayı içerisinde KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik kursu düzenleniyor.
30 kursiyerin kabul edileceği ve ücretsiz olarak yapılacak olan Girişimcilik Kursu hakkında bilgilendirme yapan ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, “Geçtiğimiz yıl rekor seviyede düzenlemiş olduğumuz girişimcilik kurslarımızı 2015 yılında da devam ettiriyoruz. Ahiler Kalkınma Ajansı iş birliğimiz ile Mayıs ayı içerisinde düzenleyecek olduğumuz girişimcilik kursumuz KOSGEB Destekli olup kursu başarı ile bitirenler devletin sunmuş olduğu 30 Bin TL hibe ve 70.000 TL ilk iki yılı geri ödemesiz 4 yıl vadeli, 0 faizli 0 komisyon ücretli kredi desteğinden yararlanma hakkına sahip olacaktır. Uygulamalı girişimcilik kurslarını, girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak ve girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak amacı ile veriyoruz. ATSO’DA KOSGEB Destekli verilen Girişimcilik Eğitimi sonunda girişimci adaylarının kendi iş fikirlerine yönelik iş planlarını hazırlayabilecek bilgi ve deneyimi kazanmaları hedefliyoruz. Özellikle bayanlarımızın iş hayatlarına atılmalarını sağlamak ve girişimci olmalarına destek olmak için onların başvuru yapmalarını daha çok istiyoruz. Kendine inanan, güvenen girişimci adaylarımızı 04 Mayıs 2015 Tarihine kadar başvuru yapmalarını diliyoruz” dedi.
YORUM EKLE