MHP Kadın Kollarına Esma Gündüz Seçildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman Kadın Kolları İl Başkanlığına Esma Gündüz seçildi.Parti binasında yapılan devir teslim törenine, MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, MHP Kadın Kolları üyeleri ve parti üyeleri katıldı....

MHP Kadın Kollarına Esma Gündüz Seçildi
banner230
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman Kadın Kolları İl Başkanlığına Esma Gündüz seçildi.
Parti binasında yapılan devir teslim törenine, MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, MHP Kadın Kolları üyeleri ve parti üyeleri katıldı. Devir teslim töreninde bir konuşma gerçekleştiren MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, MHP Adıyaman İl Kadın Kolları Başkanlığına seçim Esma Gündüz’e, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak seçim çalışmalarında kadınların rolünün oldukça üst seviyelerde yer aldığını vurguladı.
Daha sonra konuşan MHP Adıyaman İl Kadın Kolları Eski Başkanı Hayriye Kuştepe ise, yeni seçilen Başkan Esma Gündüz’e, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediye etti.
MHP Adıyaman Kadın Kolları İl Başkanı Esma Gündüz ise, var güçleri ile çalışacaklarını Adıyaman’ı üst seviyelere taşımak için ellerinden gelen bütün gayreti sarf edeceklerini. Kadın kolları il başkanlığı olarak el ele vererek çalışmalar yürüteceklerini belirtirken, devir teslim törenine katılan herkese teşekkür etti.
YORUM EKLE