Gölbaşı Belediyesi Ağaçlara Şekil Veriyor

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçe Belediyesine bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde başlatmış olduğu bakım, budama ve fidan dikim çalışmalarının yanı sıra, ağaçlara şekil vermeye başladı.Konuyla ilgili olarak...

Gölbaşı Belediyesi Ağaçlara Şekil Veriyor
banner230
Adıyaman’ın Gölbaşı ilçe Belediyesine bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde başlatmış olduğu bakım, budama ve fidan dikim çalışmalarının yanı sıra, ağaçlara şekil vermeye başladı.
Konuyla ilgili olarak bilgi veren Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, “Belediyemize bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz, çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor. Şehir merkezindeki ağaçların bakım ve budama çalışmalarının yanı sıra orta refüjlerde yer alan ağaçlara şekiller vererek, güzel bir görüntüye kavuşmasını sağlıyorlar. Şehrin ana caddeleri başta olmak üzere tüm cadde, sokak ve parklarda kısacası belediyenin sorumluluğunda olan tüm alanlarda budama faaliyetlerine titizlikle devam eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz, başlatmış olduğu şekillendirme çalışmalarıyla vatandaşlarımızın beğenisini kazandı. Görüşü engelleyen yerlerdeki budama işlemleri, oluşabilecek kaza riskini en aza indirmiş olurken, bir taraftan da yoların üzerine eğilmiş dallarda göz estetiğine uygun bir şekilde budanarak, ilçemizin genel görüntüsü daha güzel hale getiriliyor. Ekiplerimize çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
YORUM EKLE