Boks Adıyaman İl Temsilcisi, Milli Takım Kampına Katılıyor

Kastamonu Kadı Dağı’nda 14 – 23 Nisan 2015 Tarihleri Arasında Türkiye Boks Federasyonu Başkanlığı Tarafından Yapılacak Olan Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonasi Milli Takım Hazırlık Kampına Adıyaman’dan Boks İl Temsilcisi Adnan Demir Antrenör Olarak Davet Edildi.

Boks Adıyaman İl Temsilcisi, Milli Takım Kampına Katılıyor
banner230
Kastamonu Kadı Dağı’nda 14-23 Nisan 2015 tarihleri arasında Türkiye Boks Federasyonu Başkanlığı tarafından yapılacak olan Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası Milli Takım Hazırlık Kampına Adıyaman’dan Boks İl Temsilcisi Adnan Demir Antrenör olarak davet edildi.
Adıyaman’da Milli Boksörlerin yetiştiğine dikkat çeken Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, uluslararası müsabakalara sporcu yetiştiren bir il olarak çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.
Bağcı, “Birçok spor dalında olduğu gibi boks branşında da büyük başarılar elde ediyoruz. Önemli dereceler ve başarılar elde sporcularımızın yetiştirilmesini sağlayan antrenörlerimizin özverili çalışmaları sonucunda sporcularımız her gün yeni başarılara imza atmaya devam ederken artık hiç ringden inmiyoruz. Ülkemizde yapılan her müsabakada ilimizi başarı ile temsil eden tüm sporcu ve antrenörlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
YORUM EKLE