Adıyaman Üniversitesi Öğrencisi, Kick Boks Türkiye Birincisi Oldu

Bolu’da düzenlenen üniversiteler arası kick boks şampiyonasında Adıyaman Üniversitesi öğrencisi Enes Karakuş, Türkiye birincisi oldu.16-19 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen Türkiye Kick Boks Üniversiteler Arası Şampiyonası’na katılan...

Adıyaman Üniversitesi Öğrencisi, Kick Boks Türkiye Birincisi Oldu
banner230
Bolu’da düzenlenen üniversiteler arası kick boks şampiyonasında Adıyaman Üniversitesi öğrencisi Enes Karakuş, Türkiye birincisi oldu.
16-19 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen Türkiye Kick Boks Üniversiteler Arası Şampiyonası’na katılan Adıyaman Üniversitesi takımında yer alan ve 89 kiloda mücadele eden Enes Karakuş, Türkiye birincisi olarak Adıyaman’ın ve Adıyaman Üniversitesi’nin gururu oldu.
Kick Boks Milli Antrenörü Haluk Erdoğan yönetimindeki takımda bulunan ve 74 kiloda mücadele eden Burak Dönmez ile 79 kiloda mücadele eden Ali Osman Atasoy ise Türkiye üçüncülüğünü elde ederek bronz madalya almaya hak kazandılar. Adıyaman Üniversitesi öğrencilerinin almış olduğu bu başarı sevinçle karşılandı. Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, sporcuları ve takım antrenörü Haluk Erdoğan’ı tebrik etti.
YORUM EKLE