Vali Büyük: "Kamu Hizmetlerinde, Kalite Vazgeçilmez Önceliğimizdir"

Adana Valisi Mustafa Büyük, Kutlu Doğum Haftası kutlama etkinliklerine katılmak üzere gittiği Saimbeyli’de çeşitli temas ve incelemelerde bulundu.Beraberindeki heyetle birlikte gerçekleştirdiği ilçe ziyaretinde ilk olarak Saimbeyli Kaymakamlığı’nı...

Vali Büyük: "Kamu Hizmetlerinde, Kalite Vazgeçilmez Önceliğimizdir"
banner230
Adana Valisi Mustafa Büyük, Kutlu Doğum Haftası kutlama etkinliklerine katılmak üzere gittiği Saimbeyli’de çeşitli temas ve incelemelerde bulundu.
Beraberindeki heyetle birlikte gerçekleştirdiği ilçe ziyaretinde ilk olarak Saimbeyli Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Büyük, Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu’ndan, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Büyük burada yaptığı açıklamada, Saimbeyli’nin ve diğer tüm ilçelerin en iyi kamu hizmeti almaları ve vatandaşların taleplerinin karşılanmasında hayli titiz çalıştıklarını, bu konuda kamu görevlerinin daima yanlarında ve destekçisi olduğunu vurguladı.
"DÜNYA BARIŞI, HUZURU VE KARDEŞLİĞİNE VESİLE OLSUN"
Vali Mustafa Büyük, kaymakamlık ziyaretinde sonra Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nce restorasyonu yapılan Saimbeyli Merkez Camii’nin açılışı gerçekleştirdi. Vali Büyük açılış töreninin ardından, Saimbeyli Kaymakamlığı ile ilçe Müftülüğü’nce düzenlenen, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Çağrıcı’nın katıldığı Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinde, vatandaşlarla bir araya geldi.
Vali Mustafa Büyük etkinlikte yaptığı konuşmada, Kutlu Doğum Haftası kutlamalarında verilen mesajların, tüm insanlığın, karşılıklı sevgi ve saygı kapsamında barış, huzur ve mutluluk içinde yaşamasına, Peygamberimizin güzel ahlakının örnek alınarak, manevi huzur ve kardeşlik ikliminin tüm dünyaya yayılmasına vesile olmasını diledi.
ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ SORUN VE TALEPLERİ DİNLEDİ
Vali Mustafa Büyük, Saimbeyli ilçesindeki ziyaret ve temasları sırasında ilçedeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Kendisine iletilen talep ve beklentileri dinleyen Vali Mustafa Büyük, kamu kurum ve kuruluşları olarak, Adana’nın tüm ilçelerindeki kamu hizmetlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi ve eksikliklerin giderilmesi için yoğun çaba gösterdiklerini söyledi. Vali Büyük, ilçe ile özdeşleyen Obruk Şelalesi’ni ziyaretinde tüm turizm dostlarını bu doğal güzelliği keşfetmeye çağırarak, Saimbeyli ilçesindeki temaslarını tamamladı.
Vali Mustafa Büyük’ün ilçe ziyaretine İl Jandarma Komutanı J. Albay Ünsal Bulut, Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ve kamu kuruluşu temsilcileri de eşlik etti.
YORUM EKLE