Utku Caberoğlu, Masa Tenisinde Türkiye Şampiyonu

Özel Sporcular Türkiye Masa Tenisi Şampiyonasinda Utku Caberoğlu Türkiye Şampiyonu Olarak Adana'ya Altın Madalya İle Döndü.

Utku Caberoğlu, Masa Tenisinde Türkiye Şampiyonu
banner230
Özel Sporcular Türkiye Masa Tenisi Şampiyonasında Utku Caberoğlu Türkiye Şampiyonu olarak Adana’ya altın madalya ile döndü.
Adana Gençlik Spor Kulübü sporcusu olan Utku Caberoğlu, yıldızlar kategorisinde şampiyonluğa ulaştı.
Adana Masa Tenisi İl Temsilcisi Ömer Taşkıran Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası hakkında bilgi verdi ve dereceye giren Utku Caberoğlu’nu tebrik etti. Taşkıran, Türkiye şampiyonluğunun önemli bir başarı olduğunu belirterek şöyle konuştu:
"8-10 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan özel sporcular Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası Yıldızlar kategorisinde Adana Gençlik Spor Kulubü sporcusu Utku Caberoğlu Türkiye Şampiyonu olarak Adana’mıza bir altın madalya getirmiştir. Sporcumuzu ile antrenörleri Tuncay Bozkurt ve Mustafa Gümüşlü’yü tebrik ediyor, sporcumuzun milli takımda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmesini temenni ediyorum. Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Fazlı Bayram Hadi’ye sporcumuza ve masa tenisine verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz."
YORUM EKLE