Ünüvar: “Spor Kenti Adana’ya Yeni Tesisler Kazandırıyoruz”

Ak Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Ünüvar İl Spor Müdürü Ataşbak’ı Ziyaret Etti

Ünüvar: “Spor Kenti Adana’ya Yeni Tesisler Kazandırıyoruz”
banner230
AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Aynı zamanda Türkiye-Azerbaycan Dostluk Grubu Başkanı olan Ünüvar, Adana’nın her alanda gelişmesi için projeler ürettiklerini, kişi, kurum ve sivil toplum kuruluşlarından gelen her öneriyi önemsediklerini söyledi.
Yoğun işleri nedeniyle yaklaşık 3 ay önce göreve atanan İl Spor Müdürü Abdulkadir Ataşbak’ı yeni ziyaret etme fırsatı bulduğunu ifade eden Ünüvar, Adana’nın yoğun genç nüfusa sahip olduğunu, öğrenci ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ve sağlıklı nesil yetiştirmenin yolunun spordan geçtiğini, böylece sağlık harcamalarının da azalacağını kaydetti.
AK PARTİ HÜKÜMETİ 81 İLDE SPOR YATIRIMLARI GERÇEKLEŞTİRDİ
Sarıçam İlçesi’nde UEFA standartlarına uygun son teknolojinin kullanıldığı 33 bin kişi kapasiteli çağdaş stadın inşaatının hızla sürdüğünü, bunun yanı sıra 7 bin 500 kişi kapasiteli spor salonu, 2 bin 500 kişi kapasiteli kapalı yüzme havuzu ile çok kapsamlı atletizm pisti yapıldığını belirterek, “Spor kenti Adana’ya yeni tesisler kazandırıyoruz. Hükümetimiz döneminde 81 ilde spora önemli yatırımlar gerçekleştirildi ve sporda altın dönem yaşandı” dedi.
Ünüvar, 3 ay kadar önce göreve atanan Abdulkadir Ataşbak’ın donanımlı bir bürokrat olduğunu, sporda önemli atılımlar yapacağına inandığını ve gerekli desteği sağlayacaklarını sözlerine ekledi.
İl Spor Müdürü Ataşbak, ziyaret ve desteğinden dolayı Ünüvar’a teşekkür etti.
YORUM EKLE