Özsınmaz’ın İlk Romanı "Gitsen De Kokun Kalır" Çıktı

Yazar Yeşim Özsınmaz’ın ilk romanı "Gitsen de Kokun Kalır" Destek Yayınları tarafından yayınlandı ve kitapçılarda raflardaki yerini aldı.Romanda iki genç kadının büyük bir sır içinde kesişen hayatları, sürükleyici, akıcı ve...

Adana 05.08.2015, 11:11
Özsınmaz’ın İlk Romanı "Gitsen De Kokun Kalır" Çıktı
banner230
Yazar Yeşim Özsınmaz’ın ilk romanı "Gitsen de Kokun Kalır" Destek Yayınları tarafından yayınlandı ve kitapçılarda raflardaki yerini aldı.
Romanda iki genç kadının büyük bir sır içinde kesişen hayatları, sürükleyici, akıcı ve çarpıcı bir dille anlatılıyor. Duygu analizlerine, iç seslere ve iç hesaplamalara sıkça yer veren Yazar Yeşim Özsınmaz romanını, “Okuyan herkesin hayata dair farkındalıklar geliştirebileceği ve kendisinden bir parça bulabileceği bir gönül ve sevgi hikayesi” olarak tanımlıyor.
Bu ilk romanın ilk imza günü yazarın İnsan Kaynakları Direktörlüğünü yaptığı şirketinde organize edildi. İnsan kaynakları profesyonelliği ile birlikte Uluslararası Koçluk Federasyonunun sertifikalı koçu olan Yeşim Özsınmaz, yazmanın kendisi için bir hobi değil bir yaşam biçimi olduğunu söyledi.
İkinci romanı üzerinde çalışmalarına devam eden Özsınmaz evli ve iki çocuk annesi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@