Kasım Pamuk: “Husumete Vaktimiz Yok”

Ak Parti’nin Aladağ’da düzenlediği aday tanıtım toplantısına katılan Adana Milletvekili Adayı Kasım Pamuk, toplantının ardından Aladağ mahalle ve köylerinde halkı ziyaret etti.Halka hitaben yaptığı konuşmada Pamuk,“Siyasette iki...

Kasım Pamuk: “Husumete Vaktimiz Yok”
banner230
Ak Parti’nin Aladağ’da düzenlediği aday tanıtım toplantısına katılan Adana Milletvekili Adayı Kasım Pamuk, toplantının ardından Aladağ mahalle ve köylerinde halkı ziyaret etti.
Halka hitaben yaptığı konuşmada Pamuk,“Siyasette iki temel referans vardır. Birincisi muhabbet, ikincisi husumettir. Bu Hz. Adem’den beri böyledir, kıyamete kadar da böyle olacaktır. Biz sevgi yolunu seçtik, husumete vaktimiz yok. Sevgi yolu, peygamberlerin, evliyaların, iyilerin ve Şehitlerin yoludur. Husumet yolu ise; firavunların, Ebu Cehillerin, yezitlerin, zalimlerin, vatanımızı bölmeye çalışanların, devlet içinde devlet kurup vatanına, milletine ihanet edenlerin yoludur” şeklinde konuştu.
Ak Parti’nin bu güne kadar Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyük hizmetler yaptığını, bugünde Ahmet Davutoğlu başkanlığında hizmet etmeye devam ettiğini belirten Pamuk, “AK Partinin yolu sevgi ve muhabbet yoludur. AK Partinin yolu milletin birliğini ve beraberliğini pekiştirme yoludur. Sevgiden nasibini almamış, varlığını husumetten elde eden, kin, nefret ve haset tohumları eken güruh ve onların elebaşları ise husumet yolunun temsilcileridir. Kim ne yaparsa yapsın, ne derse desin, sıramız, rütbemiz, ünvanımız ne olursa olsun. Biz ülkemizin menfaatini, vatanımızın selametini, partimizin maslahatını gözetmeye ve bu iyilik yolunda yürümeye devam edeceğiz” dedi.
Halka umut vermek yerine, sürekli korkular üreterek AK Parti hizmetlerinin engellenmek istendiğini söyleyen Pamuk, “Dün AK Parti gelirse laiklik elden gider, şeriat gelir, başı açık dolaşamazsınız gibi korkularla aldatmaya çalışanlar; Bugün; Ülke bölünüyor edebiyatı ile kendilerine yeni yalanlar üretmişler. Kardeşlerim gelin hep birlikte büyük hedeflerimizi süsleyen Yeni Türkiye’yi inşa edebilmek için 7 Hazirana kadar durup dinlenmeden kapı kapı dolaşarak iyilik ve muhabbet kervanını büyütelim.” diyerek sözlerine son verdi.
YORUM EKLE