Karataş Belediyesi’nden Çevre Dostu Trafik Zabıta Araçları

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal, belediyeye alınan elektrikli trafik zabıta araçlarını tanıttı.Başkan Ünal, Trafik Zabıta biriminin araç sıkıntısını aldıkları elektrikli şarj edilebilir araçlar ile çözdüklerini söyledi....

Karataş Belediyesi’nden Çevre Dostu Trafik Zabıta Araçları
banner230
Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal, belediyeye alınan elektrikli trafik zabıta araçlarını tanıttı.
Başkan Ünal, Trafik Zabıta biriminin araç sıkıntısını aldıkları elektrikli şarj edilebilir araçlar ile çözdüklerini söyledi. Başkan Ünal, yaptığı açıklamada; çarşı içerisinde ve sahil kesimlerinde meydana gelebilecek sorunların anında ve hızlıca müdahale edileceğini vurgulayarak, turizm sezonu öncesi görevlendirilen trafik zabıta ekiplerinin ilçe halkına en iyi hizmeti sunacağına inandığını ifade etti.
Yeni araçlar ile çevre kirliğinin önüne geçileceğini ve yakıt giderlerinin azalacağını belirten Başkan Ünal, "Karataş’ın gelişmesi ve güzelleşmesi için yepyeni değişikliklere hız kesmeden devam edeceğiz, alınan araçların turistik bir ilçeye ciddi bir yarar sağlayacağına inanıyorum, bu nedenle çevre dostu araçlarımızın belediyemize ve halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273